Väärtuseta laenud on rahauuendus, mille avaldamiseks ei ole vaja avaldada, see on suurepärane investeering. See võib tagada, et teil on lihtsam omada raha, mida vajate, olenemata sellest, kas kasutate halba krediiti või piiratud allikaid.

laen eraisikult eraisikule

Ometi on omakapitalita laenul laenuandja jaoks suurem osakaal, lisaks juhivad nad sageli paremaid hindu. Lukustamata professionaalsed laenud leiate oma organisatsiooni ametiasutustelt või internetipankadest.

Mis pagan on väärtus?

Väärtus on elukoht, mis teie laenuandja lubadusi rahalise laenu saamiseks on imelihtne. Kui otsite kodufinantseerimislaenu, automatiseeritud edasiliikumist ja saavutatud hüpoteeki, eeldab finantsasutus õiglust, et katta naise armastused, kui jääte majanduses maha.

Pangaasutused valivad teie maja kasutamise väiksema riskiga, sest väärtus, milleks nad võivad olla võimelised, annab teile madalama intressimäära. Põhjus on selles, et neil ei pruugi olla sularaha kaotamise oht, olenemata sellest, kas te ei suuda oma võlga tagasi maksta.

Teatud tüüpi ressursse ei pruugita siiski pidada tagatiseks kõige sobivamaks. Need on pensioniaruanded, näiteks 401(k) strateegiad ja alustavad teemat pensionile jäämise elulugusid (IRA).

Kui kaalute väärtusetu rahastamist, peate rahaasju tundma aeglaselt. Rohkem inimesi otsustab, kas on soovitatav hankida rohkem teavet, mis on mõeldud erinevate finantsasutuste krediidi kohta.

Seejärel võiksite uurida sõnasõna ja alustada selle krediidi eest tasusid, et valida see, mis on teie eelistuste jaoks õige. Pidage meeles, et kui esitate parendustaotluse, kuvatakse see uues krediidiajaloos ja see võib krediidireitingut kergelt mõjutada.

Omanikel on kalduvus teha optsioone, samal ajal kui krediidiga seotud tagatise määratlus, käsitleb, laostab ja alustab arveldamist. See võib olla jätkuvalt tõhus allikas ja need aitavad ka vihjata, et teie organisatsioon on loonud maine seoses toodete tarnimisega või võib-olla abiga.

Sõltuvalt ettevõtte ettemakse liigist võib teie vajamineva tagatise vorm erineda. Kõige populaarsem sort on tegelikult määratlus, kui peate võib-olla sisestama mõne muu õigluse. Muud väärtusega seotud tüübid omavad kontrolli, varude ja potentsiaalsete sissetulekute algust.

Lisaks on teatud tüüpi majapidamisi inimestega võrreldes raskem likvideerida. See palub neil enamiku laenuvõtjate jaoks negatiivne, finantseerimisasutused nõuavad varem hinnangut, et nad tunnustavad neile kapitali.

Lõppkokkuvõttes peate otsustama, kas see on tööstusele parim, et kasutada seda terminit koos muude võimalustega alates omakapitalist. Kui olete uus klient, on tavaliselt turvalisem alustada kapitaliga, millel pole väärtust, enne kui olete mõnda aega käinud ja saate näidata, et suudate seda katta.

Kuidas toimivad laenud ilma omakapitalita?

Laenud ilma tagatiseta on tööstusarengu vorm, mis ei nõua kelleltki laenuandja kaitseks uute ressursside pantimist. Teise võimalusena sõltuvad finantsasutused krediidivõimelisusest, et teada saada, mida saate teha krediidi ja selle konkreetse intressimäära väljamaksmiseks.

Finantsasutused kontrollivad teie pakun laenu eraisikule krediidiajalugu, raha, võlgade ja sissetulekute protsente ja alustavad tasu suurendamist enne valiku tegemist, olenemata sellest, kas kapitali suurendada. Kui nad tunnevad, et te ei saa aidata kulutusi teha, võivad nad nõuda mingit tagatist, et oma endist osalust kaotada.

Saadud laene toetatakse üldjuhul üksikute vahenditega, olgu selleks maja või ratas, see konkreetne oma. Juhul, kui lähete edenedes kuritegelikuks, võtab laenuandja tavaliselt oma kärbete mainimiseks elukoha.

Teie isiklike allikate olulisust nimetatakse alati, kui standardne pangadiagnoos selle kohta, kas teil on vaja anda teile palju dollareid, mis on probleem koodi-koodi (LTV) proportsioonis, mida nad kasutavad rahasumma avastamiseks. levitada üksikisikut. Laenufirma võib ka alandada mis tahes omakapitali tähtsust mõne protsendi võrra, mida mõnikord nimetatakse mistahes juukselõikuseks.

Õiglus ei pruugi olla ainult teie maja jaoks; mitmed pakkumised võivad olla finantslaenu väärtuseks, näiteks aktsiad, sissemakse litsentsid (CD-d), riigi võlakirjad ja algatada ühismajandus. Tavaliselt pakuvad teavet pangaasutused võrreldes veeallikatega, kuna neil on suurim võimalus kiiresti sularahaks osutuda.

Paljud sageli esitavad oma seaded, samas kui omakapitali edu saavutamiseks ka. See kehtib ka siis, kui professionaal on spetsialiseerunud masinatele ja käivitab tööriistad, mida tavapank ei saa lubada, et kaotab oma maksejõuetuse edasiliikumisel.

Sellegipoolest, kui soovite laenata raha lühidalt väljendatud armastuse jaoks, võib ettevõtte ettemakse väärtuseta olla uuendus. Neid laene käsitletakse tavaliselt kiiremini ja need võimaldavad teil raha vaadata ja oma eesmärki saavutada.

Need laenud võivad olla lihtsad ja lihtsad, kuid neid võib pidada targaks otsuseks, kui teil on halvem rahaline positsioon ja soovite kerget raha. Nad aitavad teil hankida kapitali ja alustada tellimuste laoseisu, tegeleda palgaarvestusega või isegi parandada oma reklaami. Ja need võivad aidata luua krediidiajalugu ja alustada edusamme, kui teete kulutusi õigeaegselt.

Kuidas osta edasiliikumist ilma tagatiseta?

Väärtuseta rahastamine on enamiku ettevõtete jaoks mõistlik valik. Need laenud on sageli hea viis oma tööstusharu parandamiseks, parandades samal ajal ka teie krediidiajalugu.

Siiski on see sunnitud enne edusammu taotlemise otsustamist kindlaks tegema, millega te alustate. Esimesel perioodil tuleb enne valiku tegemist näha krediidiga seotud üldkulusid, sealhulgas tasud ja kulud.

Soovite lisada laenuandja, kes pakub konkreetsetele naudingutele parimat liikumist. Hinnake paljusid edasiminekuvõimalusi ja hakake mõtlema inimeste nägemuse kuludele, tehinguterminoloogiale ja tasudele üksteisega.

Enamik finantsasutusi kaasab kedagi, kes lisab mõne identiteedi, uue karjääri ja sissetulekute ajalugu ning lihtsa teooria, miks te täpselt raha vajate. Tavapanga järgi tuleb anda tagatis või saada kaasasandja juurde.

See on isegi tark otsus välja selgitada pausid muude pakkumistega, mis võivad teie ettevõttele vajalikud olla, näiteks reguleeritavad laadimisvõimalused, mis ei mõjuta varast palka. See võimaldab säästa teie aega ja pikas perspektiivis, mille tulemuseks on siiski suurepärane suhe kasutajatega.

Ilma omakapitalita rahastamise hankimiseks on erinevaid viise, näiteks vanadelt finantseerimisasutustelt, kui soovite, veebimaaklerite kaudu. Lihtsalt tagatiseta ettemakse on teie piirkonnas kõige uuem, kuid see on siiski korraliku väljanägemise väärt, kui teil on nõutav eelarve ja algatate hea äristrateegia kava. Näiteks on teil võimalik kasutada rahalisi vahendeid ilma väärtuseta, kui soovite rahastada laoseisu ja alustada oma sissetulekute suurendamist vastava tunniga. Olenemata sellest, kas ostate oma järgmises suures atmosfääritootes mõnda aega või mõne muu lepingu, on nullkapitali edasiliikumine kahtlemata lihtne viis oma professionaalsuse tõstmiseks.

Täiustamise kasutamine ilma omakapitalita

Ettemakse kasutamine ilma omakapitalita on hea vahend paljudele, kes soovivad raha kiiresti vaadata.See on isegi võimalus fantastiliste hoidjate jaoks, kes kasutavad märkimisväärselt võimalusi tagatiseks pakutavate võimaluste näol, samuti eelistavad mitte seada oma kõige kasulikumat isiklikku vara suurenenud riski.

Tagatistega rahastamist suunav hariduspoodium võib olla see, et finantsasutus soovib neid panna saama seljataga oma rahaliste vahendite võimaliku mahajäämise korral. Selle põhjuseks on asjaolu, et organisatsiooni edusammud on sissemakse saamiseks ettearvamatud ja võib põhjustada kahju, kui võlgnik peaks raha välja maksma.

Seetõttu kontrollivad pangad laenuvõtjate krediidivõimet ja muid asju, sest raha, äritulu ja stardilahendused. Kui nad kogevad, et need inimesed jõuavad peaaegu kõik tüdrukute nimekirja tagasi, on neil ka võimalus kasutada.

Sellegipoolest, millist halba krediidikvaliteeti või võib-olla teie professionaali on hiljuti tabanud fiskaalne hädaolukord, mis on teie rahavooga hädas, nii et tõenäoliselt pole teil lihtne tuvastada laenuandjat, kes annab teile ettemaksu ilma. väärtus. Just seepärast tulebki enne valiku tegemist ringi sirvida, millise suurusega edusamme valida.

Peaaegu kõik tööstuslaenud, näiteks seda tüüpi väikese tööstusvalitsuse (SBA) väljastatud laenud, on tavaliselt saavutatud väärtusega. Aktsia on sageli rahaline elukoht, lisage majapidamine kui ka rool, mida pank seab stabiilsuse edenemisele vastupidavaks.

Pankadele meeldib see voog, kuna see annab neile meelerahu, et kui mõni võlgnik võib ettemaksu tagasi maksta, on neil võimalik pärast küsimist omakapitali koguda.

Kuid konkreetne ei peaks olema ehtne. Võimalik, et saate professionaalselt edasi liikuda, ilma et teil oleks väärtust, kui kasutate abi muude erinevate kapitalialternatiivide jaoks.

Näiteks, et saate teha tööstuse arengut ilma tagatiseta, vaadates teile avalikustatud tavapanka Internetis, samuti vanamoodsat komponentide ja kaeviku mördiga ettevõtete rahastamise kolledžit. Teile avaldatud pausid panevad mõõturid nõuavad, et kasutaksite õigluse tõttu eksklusiivseid lahendusi, et saaksite tavaliselt saada madalamaid tasusid kui saavutatud eduga.

Social Media